Adminisztrációs munkatárs műszaki-beszer
Feladatok: • Javítási munkák megrendelésének elkészítése; • elvégzett ellenőrzések rögzítése; • helyreállítási munkálatok anyagfelhasználásának és számlázásának előkészítése; • raktári és készenléti raktári készletek kezelése; • műszaki reklamációk, panaszok nyilvántartása, kivizsgálásban való közreműködés; Elvárások: • érettségi bizonyítvány; • magabiztos számítógépes ismeretek (excel, word); Előny: • SAP ismeret; Munkavégzés helye: Tatabánya Munkavégzés ideje: • Heti 40 óra 7-17 órás intervallumban; • Bejelentett munkaviszony. Amit kínálunk: • Versenyképes fix bér plusz cafetéria; • munkába járás támogatása; Bérezésről a személyes elbeszélgetésen tudunk információt nyújtani. Jelentkezés: http://produkteam.hu/allasajanlat/adminisztracios_munkatars_ muszakibeszerzesi

Feladó: Produkteam Kft.

Feladva: 2017. november 01.
Lejár: 2017. december 02.
Adj fel hirdetést!

A hirdetésfeladás ingyenes, egyszerű és gyors.
Feladás »

Bérelhető rendezvényhelyszín Budapest közelében